Anna Filipova, provozní Londýnská

Ahoj já jsem Annie, provozní naší kavárny v LondýnskéV Mamacoffee jsem začala pracovat v roce 2017 na mytí nádobí a během let jsem se přes baristku a později produkční dostala na pozici provozní v Londýnské, která je mojí velkou srdcovou záležitostí. Během let jsem sbírala zkušenosti nejen u nás, ale také v Londýně, kde jsem dva roky žila a pracovala v tamních kavárnách, díky čemuž se mi i dost rozšířil pohled do kávového světa a rozdílů v kávové kultuře, což je něco, z čeho čerpám dodnes a nikdy mě nepřestane fascinovat.

  

Co pro mě firma znamená?

 

Pro mě je to hlavně komunita, skoro druhá rodina, kde nás spojuje jak láska k výborné kávě, tak hodnoty, které máme. Nikde jinde, kde jsem pracovala jsem nezažila tenhle typ rodinného kolektivu a jsem neskonale vděčná a šťastná, že toho můžu být součástí a že jsem všechny tyhle super lidi mohla poznat. Hlavně taky cítím, že má moje práce smysl a nějaký přesah, protože podporujeme kávu, u které nejde jenom o to, že dobře chutná, ale i o to, co se s ní dělo - od rostlinky až po připravený nápoj, a kdo s ní pracoval. Farmáři pro nás nejsou jenom bezejmenní lidé, ale někdo koho skutečně známe, s kým komunikujeme a koho podporujeme. A tak to má být. 

 

Jaká je moje oblíbená káva?

 

Miluji filtrovanou kávu. Dřív bych řekla, že čím acidnější a ovocnější, tím lepší, ale propila jsem se spíš k tomu, že vyhledávám příjemně jemné, smetanové, sladké filtry. 

 

Kontakt:

+420 778 975 505

anna.filipova@mamacoffee.cz

Zpět do obchodu