Kariéra

V mamacoffee jsme tým, který vždy táhne za jeden provaz. V každém šálku kávy a skvělém zákusku se odráží nejen práce našich baristů a pekařek, ale také péče farmářů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, zkušenosti našich pražičů a týmu školitelek, vedení provozních našich kaváren, práce našeho obchodního, technického a marketingového týmu i lidí z kanceláře. Pokud hledáš práci v kavárně a chceš se stát baristou nebo bys měl zájem o jinou pozici v mamacoffee, neváhej se nám ozvat!

 

Volné pozice:

- Barista / baristka

- Obchodní zástupce / zástupkyně

- Pekař / pekařka

- Servisní technik

 

 

Pokud Tě baví kávový svět stejně jako nás a souzníš s našimi hodnotami, budeme rádi, pokud se staneš součástí našeho týmu!

 

Ozvi se nám na:

zamestnani@mamacoffee.cz

 

nebo využij >KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

 

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost mamacoffee s.r.o., IČ: 283 64 601, se sídlem: Osmého listopadu 436/48, 169 00 Praha 6. Správce bude uchovávat poskytnuté osobní údaje po dobu výběrového řízení.

mamacoffee s.r.o. je dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů, povinný subjekt. Vnitřní předpis podle kterého upravující způsob podání je k dispozici všem zaměstnancům a spolupracujícím osobám. Pro podání oznámení byla zřízena kontaktní emailová adresa: oznameni@mamacoffee.cz a ostatní způsoby podání jsou uvedeny v interním předpise.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu