Andrea Illek, office managerka

Ahoj, jsem Andrea. V mamacoffee mě nejčastěji najdete v kanceláři. Pečuji o administrativu firmy i jednotlivých kaváren a snažím se vytvářet v naší kanceláři prostředí, kde nám bude hezky. Jsem optimista, vždy a u všeho se snažím najít řešení. Baví mě trávit čas s lidmi, které mám ráda, jíst dobré jídlo, poznávat nové kraje i země, šít a „prostě” žít.

 

Co pro tebe mamacoffe znamená?

 

Na mamacoffee se mi líbí to, jak funguje, jaké ctí hodnoty a jak spolupracuje s konkrétními kávovými farmáři v pěstitelských zemích. mamacoffee je pro mě ale také práce, která mě baví. Kromě toho jsem už roky také věrným zákazníkem našich kaváren. Když vejdu dovnitř, dýchne na mě příjemná atmosféra. Najednou mám pocit, že jsem na správném místě a je mi dobře. Jsem ráda, že se mohu podílet na chodu rodinné české firmy, která je mi blízká hodnotami, produktem, místem, sebevědomou vizí i povahou.

 

Jakou kávu máš nejraději?

 

Kávu mám nejraději černou, tu piji každý den. Miluji filtr, ale espresso si dám také s chutí. Jsou však i okamžiky, kdy si moc ráda objednám cappuccino nebo flat white. Abych se přiznala, mezi pěstitelskými zeměmi nemám vlastně žádného oblíbence – káva mi prostě buď chutná nebo ne. Bez šálku kávy si ale ráno nedovedu představit, lepší start do nového dne prostě neznám. A co mě hodně baví, a díky mamacoffee jsem se naučila, je, že příprava kávy doma nebo třeba i na výletě v přírodě není vůbec složitá, jak se může zdát. Skvělou kávu si najednou můžu dopřát kdykoli a kdekoli.

 

Kontakt: 

+420 775 209 916

kancelar@mamacoffee.cz

 

 

Zpět do obchodu