Pro obchody

Prodávejte ve svém obchodě skvělou výběrovou kávu z pražírny mamacoffee. Připravíme vám velkoobchodní podmínky a cenu na míru. Rozšíříte tak sortiment a uděláte radost svým zákazníkům dostupností kávy vyhlášené značky. V případě objednání většího množství dokážeme kávu obrandovat přímo pro vás a váš obchod. 

A proč si vybrat mamacoffee?

  • Protože dlouhodobě spolupracuje s kávovými farmáři na konkrétních kávových, ekologických i sociálních projektech.
  • Protože je ekologické a sociálně odpovědné.
  • Protože poskytuje zákaznickou podporu.
  • Protože vám poskytne pravidelné vzdělávání a možnost sdílení zkušeností i znalostí.
  • Protože získáte výběrovou kávu – skvělý poměr cena/výkon.
  • Protože tak dáváte smysluplnou práci konkrétním lidem v rodinné firmě v České republice i konkrétním kávovým farmářům a farmářkám v zahraničí

Od našich začátků budujeme silné spolupráce s drobnými farmáři kávy po celém světě. A jsme jedna z prvních pražíren kávy v ČR, která spolupracuje s kávovými farmáři na přímých projektech. V současnosti realizujeme pravidelné projekty v Brazílii a Nikaragui a připravujeme v dalších zemích. Díky tomu přístupu můžeme zaručit kávu bez kompromisů. Naši zaměstnanci, přímo v pěstitelských zemích, vybírají kávy vždy z aktuálních sklizní. Pražení pak probíhá na nejmodernějších technologiích v naší pražírně, vždy s  přihlédnutím na přirozené charakteristiky kávy tak, aby se plně rozvinul její potenciál. Nabídka našich zrnek je vždy sezónní a pravidelně se mění.

Zkuste to s námi! Napište nám zprávu do >kontaktního formuláře< a Míra nebo Júlia se vám brzy ozvou! 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu