Partnerské kavárny

 

Žižkavárna 

Při toulkách po Žižkově rozhodně stojí za navštívení ŽIŽKAVÁRNA. Kavárna nabízí, kromě kávy z mamacoffee, snídaně přes týden již od půl osmé a i přes den zde dostanete polévku a něco drobného k snědku. Například sendviče složené z neotřelých kombinací jako jsou čili brambory s vejcem, uzeným a čili dresinkem nebo čerstvý sýr s petrželovým pestem a čili podávaný s topinkou.

 

Adresa: Kubelíkova 17, Praha 3

 

 

Centrum Člověka v tísni Langhans

Kavárna Langhans je kulturním centrem Člověka v tísni ukrytým v samotném centru Prahy. Objevit Langhans je takřka dobrodružná hra – pokusit se o to můžete skrze obchod FotoŠkoda, či vedlejší potemnělou chodbu plnou archivních negativů; jakmile spatříte dvorek, máte vyhráno, již si stačí jen objednat. Naše centrum má ambici nabízet bohatý a otevřený program zaměřený na otázky tolerance, solidarity, humanitární a rozvojové pomoci, svobody a demokracie v českém i světovém kontextu.

 

Adresa: Vodičkova 37, 110 00, Praha 1

 

 

 

Kaférna Písek a Příbram

 

Čerstvě pražená a skvěle připravená mamacoffee káva, jakou si chcete dopřát každý den. Inspirováno zkušeností z Austrálie, kde je káva modlou!

 

Adresa Písek: Heydukova 164/3, Písek

Adresa Příbram: V Brance 138, Příbram

 

 

 

Café na půl cesty

 

Přátelské prostředí pro hosty, kvalitní nabídka jídla a pití a bohatý kulturní program. Rodiče s dětmi k nám chodí kvůli velké terase, kde si mohou vychutnat výbornou kávu, aniž by z očí ztratili svou ratolest dovádějící v přilehlém parku. Cyklisté zase vědí, že se u nás mohou vždy posílit domácí limonádou a chutným koláčem. A kulturní nadšenci si mnohokrát ověřili, že na náš vkus je spolehnutí. Vhodné místo pro oslavy narozenin či firemní večírky.

 

Adresa: park Na Pankráci, Praha 4, 140 00

 

 

 

 

A mnoho dalších...

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu