Hodnoty mamacoffee

Pražírna výběrové kávy, útulné kavárny, řemeslná pekárna, i spolehlivý velkoobchodní partner – to všechno (a mnohem více) je mamacoffee. K našim hodnotám, které ctíme patří kvalita, lidský přístup a vzájemné pochopení, profesionalita, partnerství, transparentnost a odpovědnost vůči zákazníkům.

Naším cílem je špičková káva se vším všudy. Chuť, vůně, ale i původ, férovost a partnerství s farmáři i zákazníky, jsou neodmyslitelnou součástí všech našich aktivit. Známe příběh každého zrnka kávy, které upražíme. Jeho cestu sledujeme od začátku – víme, na jaké farmě a za jakých podmínek vyrostlo, jak bylo sklizeno a zpracováno, i jak k nám putovalo přes oceán. Zakládáme si na tom, aby naše obchody byly důstojné a férové.

 

Hodnoty mamacoffee

 

  • Kvalita – vše děláme tak, abychom si mohli stát za kvalitou našich lidí, služeb i produktů.
  • Lidské hodnoty a humanismuskavárna je pro nás místem, kam si jdete dát dobrou kávu, ale je i místem pro setkávání, je příležitostí pro otevřenou, svobodnou a demokratickou diskusi. Snažíme se být dobrým partnerem místní komunitě a občanské společnosti, podporovat je a pomáhat jim růst.
  • Profesionalita – přátelský a profesionální přístup k zákazníkům, partnerům i dodavatelům je pro nás samozřejmostí.
  • Partnerství – vytváříme pevná a rovnocenná partnerství nejen uvnitř naší firmy, ale také s našimi zákazníky, farmáři, dobrými dodavateli i širší komunitou.
  • Transparentnost – jasné a férové podmínky jsou základem všech našich aktivit.
  • Ekologie a odpovědnost – snažíme se chovat tak, abychom co nejvíce snižovali negativní dopady na životní prostředí. Pravidelně vyhodnocujeme veškeré naše aktivity a navrhujeme konkrétní způsoby, jak se v tomto směru zlepšovat. Vyhledáváme a preferujeme lokální dodavatele a osobně ověřujeme podmínky vzniku produktů, které používáme.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu