Ludvík Píza, provozní Kavárna pod Lipami

Ahoj, jsem Ludvík a držím provozní otěže v Kavárně Pod Lipami. Mám rád organizovanost, preciznost a péči o své okolí. V kavárně usiluji o vytvoření atraktivního a bezpečného prostředí jak pro návštěvníky, tak náš entuziastický a svébytný kolektiv. Přeji si, aby v Lípách nacházely útočiště zákaznice a zákazníci napříč generacemi, zájmy, osobnostmi. Mimo lipové hájemství působím jako režisér a autor v oblasti performing arts.

 

Co pro tebe mamacoffee a Kavárna Pod Lipami znamená?

 

Lípy jsou prostředí, kde jsem navázal silná přátelství, spořádal spoustu vynikajících brunchů a kde trávení času znamená upřímnou radost, a to nejen v zázemí naší útulné zahrádky. Na mamacoffee si cením důvěry, které se mi profesně dostalo, a otevřenosti, s jakou umožňuje zájemcům získávání znalostí o kávě, jejím původu, přípravě. Vážím si také dlouhodobého propojení s kávovými farmáři a citlivosti k enviromentálním tématům, které s kávovým trhem neodmyslitelně souvisí.

 

Jakou kávu máš nejraději?

 

Osobitou, zapamatovatelnou, správně připravenou. Sdílenou i samostatnou. Káva začíná den a uzavírá dobré jídlo. Dbejme na to, jakou kávu pijeme.

 

Kontakt:

 

+420 778 960 011

ludvik.piza@mamacoffee.cz

 

Zpět do obchodu