Kryštof Bašus, vedoucí komunikace

Ahoj, jsem Kryštof a pár let zpátky jste mě mohli potkávat za barem v Kavárně pod Lipami, kterou jsem Danimu a bráchovi Martinovi pomáhal otevřít. Studium biologie mě následně zaválo od kávy do laboratoře, ale jelikož se korporátní život nepotkával s mými životními prioritami, rozhodl jsem se změnit směr a momentálně se v mamacoffee s nadšením starám o komunikaci a marketing. Ve volném čase rád zaznamenávám okamžiky na polaroid, přikládám na chalupě do kamen, chodím do divadla, trávím čas s rodinou a rád nespěchám. Mám rád skvělý večery a nemám rád následující rána.

 

Co pro tebe mamacoffee znamená?

 

Vždy to pro mě byla spousta skvělých lidí, kterým záleží na tom, aby se věci dělaly správně a s chutí. Jsou to pro mě také vzpomínky, velká část mé životní cesty a vědomí toho, že i práce se dá dělat s radostí. Nejvíce si vážím hodnot, které mamacoffee představuje a já se s nimi mohu s čistým svědomím ztotožnit. 

 

Jakou kávu máš nejraději?

 

Na návštěvách vždy říkám „malou, černou, bez mléka, bez ničeho“. Ráno si dám nejraději filtr a odpoledne espresso nebo rovnou dvě. Mezi pěstitelskými zeměmi asi nemám žádného favorita, mám prostě rád, když mi káva chutná a má sílu.

 

Kontakt

+420 732 671 029

marketing@mamacoffee.cz

Zpět do obchodu