Júlia Oravcová, specialistka velkoobchodu

Ahoj, jsem Julka a pečuji o naše velkoobchodní partnery.

V mamacoffee jsem od října 2020, kdy jsem začínala na pozici baristky nejdřív ve Vodičkově a postupně i v Nuslích a na Jiřáku. Po půl roce jsem se přesunula do kanceláře, odkud dennodenně naslouchám různým přáním a potřebám našich velkoobchodních zákazníků a spolu s obchodním týmem se snažíme pomoct s čímkoliv, co je potřeba pro jejich provoz, nebo kancelář zařídit, dodat, doporučit, naučit či opravit. Oboustranná spokojenost je pro nás zásadní.

 

Co pro tebe mamacoffee znamená?

 

Obzvlášť hřejivou atmosféru v týmu lidí, se kterými nikdy není nuda a na které se dá vždy spolehnout. Na mamacoffee si kromě dobrých vztahů a vzájemné důvěry moc vážím i specifického přístupu ke všem našim zákazníkům a farmářům v pěstitelských zemích.

 

Jakou kávu máš nejraději?

 

Záleží na náladě a počasí, na jaře mi nejvíc chutná espresso, třeba z Nicaraguy nebo Ugandy, v létě filtr z Ethiopie na ledu s pomerančem a v chladnějším období se nechám zachránit flat whitem. Kromě kávy si ráda vychutnám i dobré červené víno a jídlo s přáteli. Jsem hodně zvědavá, ráda cestuji a vařím a baví mě objevování temperamentních chutí a vůní.

 

Kontakt:

+420 778 441 635

julia.oravcova@mamacoffee.cz

Zpět do obchodu