Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

Bio espresso směs Tracyho káva

Italská klasická směs arabiky s robustou
91,- Kč 79,13 Kč)
Zboží je dočasně nedostupné. Dejte mi vědět, až bude skladem.

Milovníci hořkých čokoládových tónů, italské kávy, vyššího obsahu kofeinu a bohaté cremy, bio Tracyho káva byla namíchána právě pro vás. Vyváženou kávovou směs, kterou pojmenovali zákazníci mamacoffee, tvoří z 80 % arabika, z 20 % robusta. Konkrétní složení káv náš vrchní pražič Michal v průběhu roku mírně upravuje, aby bylo Tracyho espresso co nejlepší.

Doporučená příprava

Tracyho káva je ideální na espresso. Můžete vyzkoušet také přípravu v moka konvičce.

Proč máme tuto kávu?

Myšlenka Tracyho kávy vzešla od našich zákazníků, kteří dávají přednost italské kávě s bohatou cremou. Z našich káv s certifikací bio a fairtrade jsme vybrali takové, jejichž chutě se navzájem hramonicky doplňují. Výsledkem tvoření, pražení, zkoušení a míchání je Tracyho směs, kterou vám nyní nabízíme.

Kdo je Tracy?

Název této kávy vybrali sami zákazníci mamacoffee podle nosiče kávy Thomase Tracyho v knize Williama Saroyana Tracyho tygr. Novela, kterou autor napsal tak nějak mimoděk se stala jednou z jeho kultovních knih. Fascinující newyorský příběh dospívajícího mladíka, jeho první lásky a tygra, od něhož se učí důležitým věcem života, se krásně pročítá s hrnkem čerstvé kávy.

Detailní informace

  • Chuťový profil: intenzivní chuť hořké čokolády
  • Tělo: plné
  • Obsah kofeinu: vyšší
  • Certifikace: fFair trade, BIO – certifikace CZ-BIO-002
organic bio