Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

AeroPress Aerobie

Nejnovější způsob přípravy kávy
840,- Kč 694,21 Kč)
Zboží je dočasně nedostupné. Dejte mi vědět, až bude skladem.

Aeropress je nejnovější způsob přípravy kávy, který si svou jednoduchostí, rychlostí a hravostí získal oblibu jak mezi baristy, tak mezi širší veřejností. Aeropress vyvinul v roce 2005 Alan Adler, prezident společnosti Aerobie, která se zabývá výrobou plaveckých brýlí a létajících talířů.

Aeropress je velmi lehký, přenosný a odolný. Nabízí se tak pro použití i na cestách mimo domov či kancelář. Jak na to se můžete dočíst v článku o přípravě kávy v aeropressu.

Kávy ideální pro přípravu v Aeropressu

Většina káv, které nabízíme, je vhodná na více způsobů příprav. Z našeho pohledu není žádný způsob ten jediný správný, nebo zcela špatný. Obecně jsou ale některé přípravy vhodnější, tj. takové, při kterých se naplno může rozvinout chuťový potenciál dané kávy. Pro přípravu v Aeropressu se hodí například tyto kávy:

Doplňující informace

  • Balení obsahuje aeropress, odměrku, násypku, míchátko, držák na filtry, jedno balení papírových filtrů (350 ks) a český návod k použití.
  • Doporučujeme přikoupit ještě náhradní balení filtrů.

Příprava kávy v Aeropressu

Chcete se zdokonalit v domácí přípravě kávy? Využijte náš profesionální kurz alternativní přípravy kávy.