Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

Vánoce letos vyřešíte v mamacoffee

dárkový poukaz

Všichni kolem vás už mají nakoupené dárky a vás ještě ani nic nenapadlo? Máme pro vás řešení! Vánoce letos vyřešíte v mamacoffee.

Nabízíme spoustu možností nejen pro milovníky kávy v různých cenových kategoriích.

Dárkový poukaz v hodnotě 250 Kč je skvělým dárkem pro vaše známé i obchodní partnery. Je přenosný a jeho hodnotu lze čerpat postupně ve všech našich kavárnách v průběhu šesti měsíců od data zakoupení.

Darujte kávu na celý rok! Díky členství v naší Kávové rodině získáte v průběhu následujícího roku šest 250g balení kávy, originální ručně vyráběný modrobílý hrneček, profesionální kávový kurz na téma domácí příprava kávy a elektronický dárkový certifikát.

Přemýšlíte nad dárkem pro cestovatele, který miluje kávu? Ideálním dárkem je náš balíček pro cestovatele, který obsahuje vše, co potřebujete pro přípravu filtrované kávy doma i v přírodě. Jeho součástí je klasický Aeropress Aerobie včetně filtrů, plecháček mamacoffee a 100 g kávy Bio Uganda Rwenzori Mountains. To vše navíc v praktickém nepromokavém obalu.

kávové předplatnéDárkový balíček Dobroty obsahuje vše pro milovníky kávy i čaje. Darujte stoprocentní arabiku Nikaragua Women's project Aranjuez, tradiční sypaný černý čaj Earl Grey a fairtrade třtinový cukr ze Svazijska.

Nevíte, kterou naši kávu darovat? Pak doporučujeme dárkový degustační set, který obsahuje tři balení našich káv z oblíbených kávových regionů. Set obsahuje kávy - Brasil Olhos d'Agua, Nikaragua Finca El Roble, Nikaragua Women's project Aranjuez.

Dalším našim tipem na skvělý vánoční dárek je balíček kávy a hrnečku. Tento balíček obsahuje vše, co máte rádi - kávu Nikaragua Women's project Aranjuez a oblíbený hrneček našeho modrobílého porcelánu, který jste si zamilovali v našich kavárnách.

oct_18aw_i_001Skvělým dárkem pro každého kávomila je rozhodně i kávové příslušenství! AeroPress, moka konvička, džezva či drip? Vše si můžete prohlédnout a vybrat na našem eshopu zde.

V kavárnách mamacoffee Vodičkova, mamacoffee Sokolovská a Café Jedna jsme spustili prodej japonského designového příslušenství KINTO. Nabízíme termosky různých barev ve dvou velikostech, plastové i porcelánové dripy, skleněné konvičky i výhodné dárkové sety těchto produktů. Přijďte si tyto krásné i funkční produkty prohlédnout!

Přehled všech našich dárkových balíčků a poukazů najdete zde.

A co říct na závěr? Zkuste se nenechat strhnout vánočním šílenstvím, odpočiňte si a dejte si v klidu kávu a dort v některé z našich kaváren.


 

P.S. Pokud si přejete dárky doručit prostřednictvím PPL, Uloženky či Zásilkovny, objednávejte prosím nejpozději 17.12. U objednávek učiněných po tomto datu nemůžeme zaručit doručení do Vánoc.

U osobního odběru v našich kavárnách objednávejte prosím do 20.12.