Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

Vedoucí technického oddělení

interni_soutez_cafejedna_2018_009

Máme hodně kávovarů, hodně mlýnků a hodně míst, která chceme vylepšovat, ale chybí nám člověk, který nám s tím v příštím roce pomůže.

Pokud tě baví manuální práce, máš rád/a kávu a chceš do jejího světa ještě více proniknout, pak jsi tím člověkem možná právě ty...

Hledáme parťáka nebo parťačku, který má rád/a lidi, umí se rychle rozhodovat ve vypjatých situacích, bere věci s nadhledem a taky:

- je manuálně zručný/á, kreativní a fyzicky zdatný/á
- vlastní řidičský průkaz skupiny B (ideálně má zkušenost s řízením dodávky)
- má zkušenosti s údržbou interiérů (drobné opravy nábytku, malířské a natěračské práce, drobné lakýrnické, zednické, instalatérské, zahradnické a tesařské práce apod.)
- je pozitivní, proklientský/á a odolný/á vůči stresu
- skolicak_unor_2018_087mu/jí nevadí pracovat v režimu nepravidelné pracovní doby a je časově flexibilní

Výhodou je předchozí praxe na obdobné pozici, především zkušenost s údržbou a servisem technologií v kavárnách (kávovary a profesionální mlýnky na kávu) a znalost elektrotechniky.

Náplní práce je pravidelný servis kávovarů
a mlýnků kaváren mamacoffee, instalace a servis kávovarů a mlýnků v našich partnerských kavárnách a taky údržba našich kaváren a provozoven ve spolupráci s externisty. Nedílnou součástí je navrhování úprav a zlepšení, správa a údržba skladu, evidence skladovaného majetku a příležitostné záskoky za naše řidiče.

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, příležitost pro osobní rozvoj, zaměstnanecké slevy do našich kaváren, mobilní telefon a zázemí super zaměstnavatele, který je společensky i ekologicky odpovědný a váží si svých lidí.

Jestli tě práce u nás láká, pošli na zamestnani@mamacoffee.cz svůj životopis a motivační dopis. Už se na tebe těšíme!

 

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost mamacoffee s.r.o., IČ: 283 64 601, se sídlem: Osmého listopadu 436/48, 169 00 Praha 6. Správce bude uchovávat poskytnuté osobní údaje po dobu 1 roku.