Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

Srpnová soutěž o Bio kávu Guatemala SHB ADENISA

ADENISAVyhrajte jednu z našich nejoblíbenějších káv, stoprocentní arabiku Guatemala SHB ADENISA! Kávu příznačně sladké až medové chuti zralého ovoce, karamelu a anýzu. Její potenciál se nejlépe rozvine, pokud si ji připravíte jako espresso nebo v moka konvičce.

K výhře kilového balení stačí zodpovědět jednoduchou otázku: „Z jakého regionu tato káva pochází?“. Soutěž startuje ve čtvrtek 10.8.2017 v 14:18 a končí v pondělí 14.8.2017 11:08. Výherce vybere náhodný los z posledních 8 správných odpovědí.

Držíme palce!

Jak se zúčastnit soutěže?

K výhře stačí zodpovědět následující otázku: „Z jakého regionu pochází jedna z našich nejoblíbenějších káv Bio káva Guatemala ADENISA?“ položenou na profilu mamacoffee na sociální síti Facebook. Soutěž trvá od čtvrtka 10.8.2017 14:18 do pondělí 14.8.2017 11:08. Výherce vybere náhodný los z posledních 8 správných odpovědí. Každý soutěžící smí odpovědět právě jednou.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem a provozovatelem soutěže je:

mamacoffee s.r.o., Osmého listopadu 436/48, Praha 6, 169 00, IČ: 28364601, DIČ: CZ28364601

2. Termín a místo konání soutěže:

Soutěž probíhá od čtvrtka 10.8.2017 ve 14:18 do pondělí 14.8.2017 11:08 v České republice.

3. Soutěžící:

Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba starší 15 let s doručovací adresou na území České republiky. Každý soutěžící může odpovědět pouze jednou. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním poměru k pořadateli a osoby blízké podle § 116 občanského zákoníku.

4. Účast v soutěži a určení výherce:

Účastníkem se může stát ten, kdo je fanouškem stránky mamacoffee na sociální síti Facebook a v době konání soutěže zodpoví soutěžní otázku. Vybrán bude jeden výherce. Výherce určí náhodný los z posledních 8 správných odpovědí.

5. Výhra v soutěži, předání výhry:

Výherce získá 1 kilogramové balení Bio kávy Guatemala SHB APECAFEL. Výsledky soutěže budou zveřejněny na profilu mamacoffee na sociální síti Facebook 14. 8. 2017. Výherce bude kontaktován a ověřen prostřednictvím sociální sítě Facebook. Výhra bude zaslána výherci na smluvenou adresu prostřednictvím České pošty, příp. si ji bude moci vyzvednout v kavárně mamacoffee (dle vzájemné dohody).

6. Zpracování osobních údajů a osobnostní práva:

Soutěžící účastí v soutěži souhlasí se zařazením všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže (dále jen „údaje“) do databáze pořadatele soutěže výhradně za účelem vyhodnocení soutěže a předání výher. Údaje soutěžících nebudou zpracovávány ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že je pořadatel soutěže oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech pořadatele v souvislosti s touto soutěží a jím poskytovaných služeb.

7. Závěrečná ustanovení

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s užíváním výhry. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhru není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Vymáhání účasti v soutěži či výhry právní cestou není možné. Pořadatel neručí za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v soutěži.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení týkající se splnění podmínek stanovených pro získání výhry v soutěži. Pořadatel nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky. Účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele než uvedená v těchto pravidlech.
Tato pravidla a právní vztahy vznikající mezi organizátorem, pořadatelem a soutěžícími, jakož i související právní vztahy, se řídí právním řádem České republiky.

V Praze dne 10.8.2017