Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

Hledáme provozní naší pekárny

pekárna

Hledáš práci, kde budeš sám sobě šéfem/šéfkou? Láká tě řízení týmu? Baví tě gastronomie? Ozvi se nám na zamestnani@mamacoffee.cz!

Aktuálně hledáme provozní/ho naší pekárny. Nehledáme pekaře nebo zkušeného manažera. Důležitá je pro nás spíš motivace, podobná filozofie a sdílení našich hodnot. Pokud máš zkušenosti s pečením či přípravou jídel, je to výhoda - ne podmínka.


pekarna3pekarna 2NABÍZÍME:

- pracovní svobodu (neočekáváme, že budeš v práci každý den od - do. Je na tobě, jak si svůj den nastavíš - klidně lze částečně i pracovat z domova. Nás zajímají pouze výsledky v podobě skvěle fungující pekárny.)

- příležitost se realizovat

- svobodně smýšlející firemní kulturu (podporujeme individualitu a rovnost, nemáme předsudky, netolerujeme diskriminaci, podporujeme zaměstnávání cizinců a menšin)

- možnost osobního rozvoje a kreativity

- zaměstnaneckou slevu ve všech našich kavárnách a na naše produkty

- otevřenost novým nápadům

- samozřejmostí je práce na HPP, velmi dobré platové ohodnocení, mobilní telefon a  20 dní placené dovolené ročně, firemní večírky a baristické soutěže, firemní hory, možnost být součástí největší kávové akce v ČR Prague Coffee Festivalu, atd...


CO PRÁCE OBNÁŠÍ:

- určování harmonogramu denního pečení, kontrola kvality přípravy, motivace týmu pekařek, objednávání surovin i výběr dodavatelů, příprava nabídek cateringů pro zákazníky, sledování gastro trendů a vymýšlení nových receptur, komunikace a spolupráce s provozními kaváren mamacoffee, zajištění logistiky (máme vlastní řidiče i používáme kurýrní službu), drobná administrativa (vystavování faktur pro zákazníky, vedení pokladny, příprava ekonomického přehledu pekárny)