Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

Produkční venkovních akcí

skolicak_unor_2018_087Každou sobotu vyrážíme s espresso barem na farmářské trhy na Kulaťák a Náplavku. Občas se naskytne příležitost připravovat kávu na festivalech a jindy si vezmeme na starost zajištění cateringu mimo Prahu... a právě hledáme někoho, kdo má organizaci v krvi, smysl pro improvizaci a je odhodlaný tyto naše akce zastřešit.


Produkční venkovních akcí je zodpovědný/á za kompletní průběh a finanční úspěšnost akcí. Aktivně jedná s pořadateli, zajišťuje personál z řad baristů mamacoffee nebo externě, dohlíží nad průběhem akce, ve spolupráci s techniky a balírnou zajišťuje zásobování a spravuje sklad. Součástí je i administrativa - vedení akcí ve sdíleném kalendáři, příprava kas, odvod peněz do banky, inventury po každé akci, posílání přehledů a tabulky financí, příprava marketingových materiálů.


Produkční/mu nabízíme práci na 1/4 úvazek s nepravidelnou pracovní dobou od 1. ledna 2019. Samozřejmostí je u nás férový přístup, tým přátelských kolegů i zaměstnanecké slevy do kaváren mamacoffee.


Jestli tě naše nabídka láká, tak určitě napiš na zamestnani@mamacoffee.cz a nad kafem probereme všechny detaily! Těšíme se na tebe.