Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

Pekárna

"Výborná káva, skvělé dezerty a ještě lepší quiche (ten z červené řepy jsem ještě nikde jinde neobjevila a je naprosto návykový)."
Zuzana K., TripAdvisor

"Domácí hummus a pita chleba ... no, luxusní záležitost!"
Markéta, FourSquareStejně jako si hlídáme kvalitu kávy a její pražení, chceme si hlídat i kvalitu jídla a zákusků v našich kavárnách. Proto jsme rozhodli spoléhat na vlastní tým, recepty i čerstvé suroviny.

Ochutnejte nás:

catering2- každý den pečeme z kvalitních, lokálních surovin od dodavatelů, které dlouhodobě známe
- vybíráme sezónní ovoce a zeleninu
- připravujeme pokrmy vegetariánské, pro vegany i celiaky
- nepoužíváme konzervanty, barviva, dochucovadla, ani polotovary
- inspirujeme se středomořskou a blízkovýchodní kuchyní: ochutnáte u nás hummus, pitu, ...
- od roku 2013 máme kosher certifikaci, která představuje další stupeň pečlivé kontroly všech surovin i finálních výrobků

 

Postaráme se i o vaši oslavu či akci!

2018_novinky_pekarna_049Nestíháte upéct narozeninový dort? Nebo máte zájem o catering na vaši firemní akci? Žádný problém! Máme dlouhodobé zkušenosti s kompletním zajištěním akce, ať už se jedná o rodinnou oslavu či formální setkání. Umíme navrhnout a realizovat řešení pro vegetariány, vegany i celiaky.  Ozvěte se nám a vše společně k vaší spokojenosti a úspěchu akce vyřešíme.

 

Kontaktujte nás:

Michaela Braná, provozní pekárny: pekarna@mamacoffee.cz, +420 775 891 559