Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

Zvýhodněný balíček do Vaší firmy i kanceláře

Zvýhodněný balíček do firmy i kancelářeNevyhovuje Vám káva ve Vaší firmě nebo kanceláři? Díky našemu zvýhodněnému balíčku si nyní připravíte kávu stejně skvělou a kvalitní jako v kavárně. Snadno a rychle. Pro Vás, Vaše zaměstance, zákazníky i obchodní partnery.

8 ranních minut k té nejlepší kávě po celý den

Zvýhodněný balíček pro firmy a kanceláře obsahuje vše, co potřebujete:

- Vysoce kvalitní kávomlýnek Wilfa během pár vteřin umele čerstvě praženou kávu v potřebném množství.
- Profesionální přístroj na přípravu filtrované kávy, MoccaMaster Technivorm, připraví až 10 šálků kávy během šesti minut (1,25 litru kávy). Praktická termoska udrží ideální teplotu nápoje po celý den.
- Kilogram kvalitní, výběrové kávy z Guatemaly jemných tónů oříšků, čokolády, blum a kakaa pozbudí vaše smysly. Kávu nakupujeme za férových a důstojných podmínek přímo na kávových plantážích, pražíme ve vlastní pražírně a dodáváme v ideální čerstvosti.
- Papírové filtry potřebné pro správný provoz MoccaMasteru.

Filtrovaná káva = nejjemnější chuť plná kofeinu

Káva připravená filtrováním čerstvě namletých zrnek (tzv. batch brew) dosahuje nejjemnější chuti při zachování stejného množství kofeinu jako u klasického espressa. Oproti němu však nabízí širší spektrum chutí a vůní, které se během filtrování nápoje krásně rozvinou. Nápoj lze pít s mlékem i bez, záleží jen na Vás.

Co víc si přát?

Zvýhodněný balíček nyní pořídíte za zaváděcí cenu 7 182,- Kč bez DPH. Máte-li zájem o balíček, ale chtěli byste si vybrat kávu dle Vašich chuťových preferencí, či certifikací Fair trade, BIO atp., není problém. Kontaktujte nás, pomůžeme Vám s výběrem a připravíme individuální nabídku.

Při pravidelném odběru většího množství kávy jsme pro Vás připravili další cenová zvýhodnění a zajímavé slevy. Prosím, neváhejte se na nás obrátit.

Jan Horák, jan.horak@mamacoffee.cz, +420 775 445 453