Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

HLEDÁME VEDOUCÍ/HO SKLADU

TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA

koho hledáme

Nového kolegu nebo kolegyni  s přirozenou autoritou a organizačními schopnostmi, který/á bude zvládat administrativní i  fyzickou práci ve skladu mamacoffee. Náš/e nový/á vedoucí skladu by měl/a být komunikativní, vstřícný/á k našim zákazníkům i provozním kaváren, veselý/á a umět si zachovat dobrou náladu i v občasném zmatku. Ideální uchazeč/ka má za sebou zkušenosti s logistikou (posílání balíčků v ČR i zahraničí), umí pracovat s počítačem (MS Office, emaily, GoogleApps) i se softwarem Pohoda nebo podobným a nevadí mu/ji poměrně hodně telefonovat.


pracovní náplň
- Odpovědnost za zajištění fungování skladu a balírny
- Řízení sociální firmy (balírny), která balí produkty mamacoffee
- Odpovědnost za vedení skladu a balírny
- Supervize a snaha o spokojenost stávajících velkoobchodních zákazníků a zákazníků e-shopu
- Kontrola a evidence skladových zásob ve spolupráci s kolegy, pravidelné inventury zboží
- Objednávání zboží ve spolupráci s obchodním oddělením
- Administrativa spojená s obchodem
- Správa e-shopu ve spolupráci s kolegy (aktualizace položek dle skladových zásob)
- Správa objednávek našich kaváren
- Práce s účetním systémem Pohoda (vystavování faktur a jiných účetních dokladů, naskladňování zboží, správa adresáře, výkazy tržeb a objednávek, kontrola aktivit zákazníků)
- Řízení vnitřní logistiky a spolupráce s řidiči
- Spolupráce s obchodním a technickým oddělením mamacoffee
- Spolupráce při vyhledávání nových dodavatelů (spolupráce na výběrovém řízení, komunikace s dodavateli)
- Komunikace a spolupráce s pražírnou a školicím centrem spolku Coffee Embassy případně zapojení do dalších projektů dle předchozí domluvy


HonzaHorak_obchod_039co nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr, neformální kolektiv a přátelskou atmosféru v práci a individuální přístup ke každému zaměstnanci. Flexibilní pracovní dobu a místo v kanceláři v budově Nákladového nádraží Žižkov. Samozřejmostí je pracovní notebook, telefon a zaměstnanecké slevy do všech našich kaváren. To vše u společensky i ekologicky odpovědného zaměstnavatele.

kam se ozvat

Pokud vás nabídka zaujala, nebo se chcete dozvědět další informace, tak na zamestnani@mamacoffee.cz napište pár řádků o sobě a přiložte životopis. Těšíme se na vás!