Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

Hledáme účetní/účetního

TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA 

koho hledáme


Spolehlivého člověka, který je samostatný, pečlivý a má rád čísla, systematičnost a pořádek. Rádi přivítáme někoho, kdo už má s vedením účetnictví zkušenosti a ideálně i umí pracovat v programu Pohoda.


co nabízíme


Karlin_insta_kveten_2018_013Kromě přátelského kolektivu a příjemné firemní kultury, což je pro nás samozřejmostí, nabízíme flexibilní pracovní dobu, pracovní místo v kanceláři na Praze 7 s možností home office a kávy, kolik budete potřebovat. To vše pro společensky i ekologicky odpovědného zaměstnavatele.


kam se ozvat


Pokud byste se rád/a stal/a součástí mamacoffee týmu, pošlete nám životopis a několik řádků o sobě na e-mail: zamestnani@mamacoffee.cz. Těšíme se na Vás!


Odesláním životopisu souhlasíte se minor na web 2zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost mamacoffee s.r.o., IČ: 283 64 601, se sídlem: Osmého listopadu 436/48, 169 00 Praha 6. Správce bude uchovávat poskytnuté osobní údaje po dobu 1 roku.