Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

Hledáme kuchaře do kavárny v Karlíně

Karlin_leto_menu_2018_028

TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA

koho hledáme

Každého, kdo chce vařit v naší kavárně v Karlíně, sdílí naše hodnoty a nadšení pro kvalitní suroviny a poctivé jídlo! Není pro nás rozhodující vzdělání, ani předchozí zkušenost. Všechny recepty ti ukážeme a uvítáme, když budeš kreativní a pomůžeš nám vymyslet nové. Důležité pro nás je, abys měl/a chuť do práce a abychom se na tebe mohli spolehnout.


co nabízíme


Čekej práci v kolektivu, kde jsou kolegové i kamarády. Jsme týmoví hráči, takže podpora od provozní a lidí, kteří už u nás už nějakou chvíli pracují, Karlin_leto_menu_2018_013je samozřejmostí. Směny se plánují na měsíc dopředu s hlavním kuchařem. Každého našeho zaměstnance si vážíme a chceme, aby se u nás cítil dobře, takže se snažíme vyjít vždy maximálně vstříc. Na oplátku za to chceme dobře odvedenou práci. Navíc u nás budeš mít zaměstnanecké slevy do všech kaváren a super pocit, že pracuješ pro společensky i ekologicky odpovědného zaměstnavatele.


kam se ozvat


Pokud se ti naše nabídka líbí, tak se určitě ozvi Báře na email zamestnani@mamacoffee.cz s pár řádky o tom, proč jsi ten pravý/á a připoj svůj životopis.


Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost mamacoffee s.r.o., IČ: 283 64 601, se sídlem: Osmého listopadu 436/48, 169 00 Praha 6. Správce bude uchovávat poskytnuté osobní údaje po dobu 1 roku.