káva s příběhem
Registrace

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici Koordinátor propagace

mamacoffeePopis pozice

- marketing a PR všech aktivit společnosti
- vytváření textových obsahů, spolupráce na vizuálním obsahu a tiskových materiálech společnosti
- koordinace a příprava propagačních materiálů
- správa webu a eshopu mamacoffee
- produkce drobných marketingových eventů
- pravidelné vyhodnocování kampaní a zvyšování jejich efektivity
- úzká spolupráce s velkoobchodním oddělením i jednotlivými provozy společnosti

Profil uchazeče

- samostatnost a schopnost definování priorit a cílů
- zkušenost na obdobné pracovní pozici alespoň 2 roky
- velmi dobrá znalost online prostředí (sociální sítě, PPC kampaně, remarketing atp.)
- zkušenost s komplexní správou webu (vč. různých mailing systémů)
- zodpovědnost, flexibilita, pečlivost

Nástup možný ihned.

Nabízíme

- HPP, po dohodě možný i zkrácený úvazek
- příjemné kanceláře v zázemí moderní kavárny na Praze 7
- dobré platové ohodnocení
- neomezenou konzumaci kávy a čaje na pracovišti
- zaměstnanecké slevy na všechny produkty mamacoffee
- možnost osobního rozvoje
- možnost home office

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis, něco málo o sobě a odpověď na otázku  "Jaký je můj ideální zaměstnavatel?” na email zamestnani@mamacoffee.cz. Do předmětu email uveďte: Koordinátor propagace mamacoffee.