Používáme cookies, abychom mohli naše stránky a služby upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím Další informace

káva s příběhem
Registrace

Chceš být barist(k)ou?

koho hledáme

Nadšené nové tváře, které rozzáří den našim zákazníkům nejen kávou. Zkušenosti pro nás nejsou rozhodující, jsme schopni vás vše naučit. Očekáváme od vás radost z práce mezi lidmi, týmového ducha, flexibilitu a úsměv na tváři v každé situaci.

co nabízíme

Práci v přátelském týmu, individuální přístup ke každému zaměstnanci, dobrovolné firemní akce a samozřejmě litry kávy zdarma. To vše pro společensky i ekologicky odpovědného zaměstnavatele.

kam se ozvat

Pokud se vám líbí představa práce pro mamacoffee, pošlete nám svůj životopis, pár slov o sobě a případně i preferovanou kavárnu, ve které byste rád/a pracoval/a na e-mail: zamestnani@mamacoffee.cz. Těšíme se, až vás poznáme!

 

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost mamacoffee s.r.o., IČ: 283 64 601, se sídlem: Osmého listopadu 436/48, 169 00 Praha 6. Správce bude uchovávat poskytnuté osobní údaje po dobu 1 roku.